Ana i Novak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana i Novak

Ovo je 4um o najboljim teniserima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novak Djokovic

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 183
Godina : 28
Location : ...pokretna stolica...
Datum upisa : 02.02.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:47 pm

Pa komentarisite
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahi4ever.niceboard.net
LuUkA
Administrator
Administrator
LuUkA


Broj poruka : 135
Godina : 28
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 8:43 pm

He is the best
Nazad na vrh Ići dole
http://stars-4um.nice-forum.com/
nole i anchy
Administrator
Administrator
nole i anchy


Broj poruka : 182
Godina : 30
Location : teniski teren
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 1:27 pm

ma nole je najbolji, moj omiljeni teniser Smile
Nazad na vrh Ići dole
nole i anchy
Administrator
Administrator
nole i anchy


Broj poruka : 182
Godina : 30
Location : teniski teren
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePon Jun 16, 2008 10:32 am

Nole je nazalost izgubio od Nadala, ali ne brinem se ja.... osveta dolazi na Wimbledonu Razz
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 7:38 pm

Nole vam je i izgubio od Safina sa 3:0 u setovima u drugom kolu Wimbledona - toliko o njemu kao dobrom igracu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:11 pm

da ako i treba da izgubi da se malo spusti na zemlju
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:52 pm

slazem se...mnogo tripuje decko...uvek kaze da ce sve da osvoji , a na kraju , pufffffff - NISTA!!!!!
Rekao je da ce Nadalu uzeti RG , onda je posle rekao da ce Fedu uzeti Wimbledon - BAS SE VIDI!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 8:57 am

da ja se slazem sa federerom kada je pre vimbldona rekao
neko ovde mnogo prica

mislim ne zelim da bude kao mi volimo novaka samo kad pobedjuje a kad gubi onda kao tako ti i treba ,nikad ti
neces biti prvi........nego prosto zelim da budem objektivna
Nazad na vrh Ići dole
nole i anchy
Administrator
Administrator
nole i anchy


Broj poruka : 182
Godina : 30
Location : teniski teren
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 2:12 pm

e nole je zeznuo wimbledon i to zesce a sam je kriv zato sto se malo napalio..... nista ovo mu je nauk za ubuduce...
valjda ce se nauciti..... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 4:03 pm

da nadam se i sve mi se cini daodkako pobedjuje vise nije onaj skroman nole
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:57 pm

on se opusti...udje pun sebe u mec i krene da se ludira , a ovaj ga oduvao safin!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 8:21 pm

sonjica93 ::
on se opusti...udje pun sebe u mec i krene da se ludira , a ovaj ga oduvao safin!!!!
da u pravu si
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:35 am

pa jbt ako nista drugo - CUTI i igraj!!!!Nemoj nista da obecavas!!!!
Tako bih ja radila
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePet Jun 27, 2008 9:32 am

da tako rade pravi teniseri kao federer
evo pogledajte ovaj intervju
Samo Noletov loš dan ili još nešto? Sreda, 25. jun 2008. 21:08


Novak Đoković poražen je u meču drugog kola Vimbldona. Njega je, sa 3:0 u setovima, pobedio nekadašnji prvi igrač sveta i trostruki osvajač Gren Slem turnira.

A, može i ovako:

Novak Đoković eliminisan je u drugom kolu Vimbldona. Njega je, sa 3:0 u setovima, pobedio 75. igrač na ATP listi, koji je poslednji turnir osvojio 2006. u Moskvi, a prethodno slavio u Haleu 2005. godine.

U oba "slučaja", reč je o Maratu Safinu.

Rusu svaka čast na prikazanoj igri i pobedi protiv trećeg tenisera sveta. Safin, najveći buntovnik među igračima ATP tura, godinama pokušava da, pre svega sebi, dokaže da i dalje ume da igra odličan tenis.
Pokazao je to u sredu popodne protiv jednog od najvećih talenata na svetu. Međutim, postavlja se pitanje zbog čega mu je to pošlo za rukom upravo protiv Đokovića i upravo sada?

Najčešće objašnjenje ovakvih i sličnih saplitanja u ranim fazama velikih takmičenja je - loš dan.

"Ovo je svakako bio veoma loš dan za mene. Nisam uradio ništa od onoga što je bilo potrebno, a on je bio solidan u svim segmentima", rekao je Đoković odmah posle poraza.

Dakle, loš dan.

Ali, da li je i kako Novak isprovocirao taj loš dan? Šta je uradio da nestabilni Safin deluje iritantno samouvereno?

Reklo bi se da jeste... Novak Đoković je nekim svojim izjavama uoči starta Vimbldona narušio sopstvenu karmu. Onoga, kome se obraćao, nije poremetio. Sebe jeste.

"Neke stvari se menjaju. Mislim da je Rodžer (Federer) uzdrman neuspehom u Parizu, a i inače nije bio mentalno stabilan tokom poslednjih nekoliko meseci. Normalno je da posle četiri godine dominacije dođe pad", rekao je nedavno Đoković, koji je pobedio Švajcarca u polufinalu Australijan Opena, a posle i osvojio prvi Gren Slem u sezoni.

"Dolaze nova imena, talentovani igrači, koji sve više veruju da mogu da ga pobede, a ja sam samo jedan od njih. Rodžer se odjednom unervozio", dodao je prilično samouvereno Đoković na račun petostrukog uzastopnog i aktuelnog šampiona Vimbldona.

I, nije to prvi put da Srbin ove godine "pecka" Federera.

"Ne možete uvek da imate privilegije, naravno ako niste Federer", našalio se Đoković pričajući na temu odlaganja mečeva zbog kiše i mraka.

Možda je Novak takvim izjavama, uz konstataciju "da oseća da ove sezone može da ide do kraja", želeo da rastereti sebe, time što će lopticu prebaciti na drugu stranu terena.

Pogodio je mrežu, verovatno i sam umoran od brojnih vanteniskih (čitaj: promo) aktivnosti, prijema, slikanja, intervjua, neimarskih poduhvata... To je sasvim normalno kada ste "svetska mega-zvezda", kako je jednom o Novaku govorio njegov otac, Srđan Đoković.

U pravu je Srđan, Đoković jeste svetska mega-zvezda.

Ali, evo jedne paralele, kako je o šansama Rodžera Federera da osvoji Vimbldon po šesti uzastopni put govorila još jedna svetska mega-zvezda Rafael Nadal, iako ga je Španac prosto razneo u finalu Rolan Garosa.





Federer je za Novaka "u krizi", za Rafu "favorit"


Na konstataciju umesto pitanja, da je Federer u krizi, Španac je rekao:

"Da, u velikoj!", ironično je počeo.

"On nije izgubio ni set u Haleu, 59 mečeva zaredom nije ga niko pobedio na travi. Ma, dajte...", odmahnuo je Rafa, osvajač Kvinsa, turnira na travi koji se igra paralelno sa Haleom.

Nadal verovatno privatno oseća da može da pobedi Federera na travi, ali bar u javnosti ne likuje nad podatkom da je prvi igrač sveta ove sezone osvojio samo turnire u Eštorilu i Haleu. Federer je i dalje jedan od najvećih sportista današnjice.

Na Đokovićeve prozivke, kao i procenu legendarnog Bjorna Borga da je Švajcarac tek treći favorit za osvajanje Vimbldona, sam Federer imao je sledeći komentar:

"Pa, nisam čuo. Nisam čitao novine. Nisam ni pričao sa vama novinarima o tome, a nisam vas ni čitao. Ali, ljudi pričaju razne stvari. Osećam da sam veliki favorit da osvojim Vimbldon. To je za mene velika stvar, bio bi mi šesti... Kada sam osvojio peti, to je bilo ostvarenje sna. Biće to nešto teško dostižno narednih godina, u budućnosti uopšte... Prošlo je mnogo vremena dok nisam uspeo da izjednačim Borgov rekord od pet titula na Vimbldonu. Sada želim da dostignem Samprasovih sedam. To je moj fokus", rekao je Federer.

"Šta drugi ljudi pričaju, ja ne mogu da kontrolišem. Ali, uvek sam slušao dobre i loše stvari o sebi tokom karijere. Sada je verovatno period kada neki ljudi pričaju previše, ponekad", konstatovao je Federer.

Žreb je odredio da bi polufinale Vimbldona, eventualno, moglo da bude Federer - Đoković. Do toga, ovog puta, neće doći, jer je Novak bio prenervozan i dekoncetrisan protiv igrača kojem su upravo to bitne karakteristike.

Iako mu je u klinačkim danima Marat Safin bio idol, Beograđanin je 2008. godine bio u ulozi favorita, za razliku od njihovog prvog međusobnog duela.

"Partizan i Zvezda su bolji od svojih rivala samo ako im je voljni momenat na istom nivou", reče neko iz plejade naših fudbalskih stručnjaka koji defiluju SOS kanalom u kontakt emisijama.... Paralela sa Noletom je očigledna.





Novak je sposoban da osvoji mnogo Gren Slem titula

Pre Vimbldona, Đoković je igrao prvi turnir na travi ove godine na Kvinsu, gde je stigao do finala i bio poražen od Rafaela Nadala. Činilo se tada da je Nole spreman za kultnu travu Vimbldona i suštinski drugačiji tenis od onog koji se igrao prethodnih meseci, od Monte Karla, Rima, Hamburga, pa do šljake Rolan Garosa.

"Prvih nekoliko mečeva ću iskoristiti da se naviknem na travu na Vimbldonu, ići ću korak po korak. Osećam da mogu da ostanem na turniru do samog kraja, ipak, ne želim da žurim", izjavio je Đoković posle pobede u prvom kolu, kada je izgubio set od Mihaela Berera.

Na travu se Đoković očigledno navikao, jer inače ne bi igrao finale Kvinsa. Ipak, između simpatičnog ambijenta stadiončića na kojem se igra taj turnir i Centralnog terena Vimbldona, koji je rezervisan za Đokovića kao jednog od tri najveće zvezde ATP tura, postoji razlika.

Pritisak na ovom drugom je mnogo veći.

Taj pritisak samo se pojačava kada ste najvećim delom koncentrisani na Federera i Nadala, odnosno polufinale i finale, osvajanje Gren Slema, prvo mesto na ATP listi... Đoković je zaboravio da igra protiv Safina. Psihički nedovoljno spreman da pruži maksimum protiv idola, prekaljenog majstora, iskusnog i nadasve rasterećenog tenisera, stao je u drugom kolu.

Đoković se u januaru 2007. godine vratio sa Australian Opena, gde je u osmini finala sa 3:0 eliminisan od Federera, kao 14. igrač sveta. U izjavama tada, istakao je da mu je cilj da do kraja godine uđe među deset najboljih.

Bio je skroman i već u julu, posle Vimbldona, postao je treć i igrač sveta, "debelo" premašio cilj koji je postavio, a taj isti Australian Open osvojio već godinu dana kasnije. Možda bi trebalo da se vrati takvom načinu razmišljanja.

Na Centralni teren Sveengleskog kluba u Londonu izaći će 2009. godine. Da li kao prvi, drugi, treći ili četvrti igrač sveta, manje je bitno od toga da jednog dana Đoković osvoji Vimbldon. Ne jednom!

Jer, malo je onih, koji znaju koliko je Federer već nedelja na prvom mestu ATP liste. Više je onih, koji znaju da je rekorder po broju osvojenih Gren Slem titula i dalje Pit Sampras. Ima ih 14.

Đoković, za sada jednu, uz već objavljenu monografiju "Moj prvi Gren Slem".

Novak Đoković sposoban je da ih osvoji još mnogo...

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePet Jun 27, 2008 1:07 pm

jaoooo taj Novak je stvarno za posmatranje!!!!!
Kao Safin je pobedio jer je bio na Centralnom terenu....ako vec laze mogao je da smisli nesto bolje!!!!Kao da Safin nikad nije bio na Centralnim terenima , a covek bio prvi teniser sveta!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePet Jun 27, 2008 1:38 pm

e procitaj ovo obavezno , ja sam se valjala od smeha

OBAVESTENJE ZA SVE NOLETOVE FANOVE!!!

Iz vrlo pouzdanih izvora sam dobio informaciju da ce u ponedeljak 30. juna u britanskoj ambassadi biti odrzana svecanost povodom izdavanja jos jedne Novakove monografije "Kako sam popas'o londonsku travu".

Ja kritikujem Nola i kad pobedjuje jer me uzasno nervira njegovo ponasanje a posebno izjave pre i posle meceva tako da mi ovo sad dodje kao melem na ranu kad vidim koliko je istomisljenika pa makar i na jedan dan.

A za sve one kojima je komentar kako neko moze da navija za Nadala ili Federera pored Djokovica sledi objasnjenje:

1. Za Nadala sam poceo da navijem 2004 (kad je imao jedva napunjenih 17 godina) kad je igrao finale DAVIS CUPa u Sevilji protiv SAD-a tacnije Rodika (tad, mislim, drugog na svetu) i dobio ga sa 3:0. Tad Novak nije bio ni medju prvih 1000. I sta sad, ja posto sam iz iste zemlje kao i Novak, treba da navijam za njega koji sa pojavio prosle godine? (Hocu bas mi nesto seva)

2. Komentari poput Novak je promenio sliku o Srbiji u svetu. SMESNO!!! Vidim svi poceli nesto da nam pomazu zbog njega, boli bre njih uvo odakle je Novak. I sta to mene briga sto sad tamo neka baba Australiji ima lepo misljenje o nama.

Zato poznavaoci, koji prate tenis od dolaska Nola medju prvih 10, TISINA. Vratite se pracenju grupnih sportova koje ste pratili do prosle godine i prestanite da prosipate "pamet" o tenisu.

A ako Rafa sutra dobije Gulbisa (sto ce biti mnogo tesko a samim tim i dobar ispit za Nadala posto ovaj servira k'o nenormalan) verujem da osvaja turnir 80%.

I zato sutra VAMOS RAFA do kljucne pobede na ovom turniru.
(Djoka Novakovic, 25. jun 2008 20:36)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePet Jun 27, 2008 2:10 pm

xaxaxaxaxaxaxaxaxa
boze umrecu od smeha
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimePet Jun 27, 2008 10:57 pm

popas`o travu!!!!!!jao ja sam se valjala na to i na ono da mu seva!!!!!!!jao boze koji je car ovo napisao!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
nole i anchy
Administrator
Administrator
nole i anchy


Broj poruka : 182
Godina : 30
Location : teniski teren
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 11:09 am

sonjica93 ::
e procitaj ovo obavezno , ja sam se valjala od smeha

OBAVESTENJE ZA SVE NOLETOVE FANOVE!!!

Iz vrlo pouzdanih izvora sam dobio informaciju da ce u ponedeljak 30. juna u britanskoj ambassadi biti odrzana svecanost povodom izdavanja jos jedne Novakove monografije "Kako sam popas'o londonsku travu".

Ja kritikujem Nola i kad pobedjuje jer me uzasno nervira njegovo ponasanje a posebno izjave pre i posle meceva tako da mi ovo sad dodje kao melem na ranu kad vidim koliko je istomisljenika pa makar i na jedan dan.

A za sve one kojima je komentar kako neko moze da navija za Nadala ili Federera pored Djokovica sledi objasnjenje:

1. Za Nadala sam poceo da navijem 2004 (kad je imao jedva napunjenih 17 godina) kad je igrao finale DAVIS CUPa u Sevilji protiv SAD-a tacnije Rodika (tad, mislim, drugog na svetu) i dobio ga sa 3:0. Tad Novak nije bio ni medju prvih 1000. I sta sad, ja posto sam iz iste zemlje kao i Novak, treba da navijam za njega koji sa pojavio prosle godine? (Hocu bas mi nesto seva)

2. Komentari poput Novak je promenio sliku o Srbiji u svetu. SMESNO!!! Vidim svi poceli nesto da nam pomazu zbog njega, boli bre njih uvo odakle je Novak. I sta to mene briga sto sad tamo neka baba Australiji ima lepo misljenje o nama.

Zato poznavaoci, koji prate tenis od dolaska Nola medju prvih 10, TISINA. Vratite se pracenju grupnih sportova koje ste pratili do prosle godine i prestanite da prosipate "pamet" o tenisu.

A ako Rafa sutra dobije Gulbisa (sto ce biti mnogo tesko a samim tim i dobar ispit za Nadala posto ovaj servira k'o nenormalan) verujem da osvaja turnir 80%.

I zato sutra VAMOS RAFA do kljucne pobede na ovom turniru.
(Djoka Novakovic, 25. jun 2008 20:36)


ovako moje misljenje o ovom je da je napisao zesci kreten.... jedno je da on ne voli novaka, ali to ntereba da znaci da treba da ga vredja.... ovim textom je taj neko samo pokazao koliko je glup..... to sto je novak dosao na 3. mesto atp liste i postigao ogroman upseh je za pohvalu!!! A ovaj neko nije postigao nista u zivotu pa nema pametnijeg posla nego da pise gluposti!!! OMG!
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 2:24 pm

po meni je to jedna vrlo pametna osoba napisala jer je sve apsolutno tacno sto je napisao!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
nole i anchy
Administrator
Administrator
nole i anchy


Broj poruka : 182
Godina : 30
Location : teniski teren
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 3:06 pm

ne slazem se sa tobom.... nikko ne kaze da treba da ga volite, ali je glupo da tako pricate...
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 4:05 pm

jka mislimda je covek potpuno u pravu.novaka ovde niko ne vredja...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
jj4ever
Administrator
Administrator
jj4ever


Broj poruka : 286
Datum upisa : 30.05.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 4:11 pm

ne ali meni je smesno jer je monografiju pisao kada je osvojio gren slem
a sad kad je ispao u 2 kolu ne bi imao o cemu da pise
a i naslov je smesan
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Administrator
Administrator
sonjica93


Broj poruka : 307
Godina : 31
Location : Sa Anom i Nadalom u svemiru...
Datum upisa : 05.04.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:10 pm

pa to , samo ne znam kad je pre napisao knjigu!!!!
popasao londonsku travu - NAJBOLJA RECENICA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sonjica93.piczo.com
nole i anchy
Administrator
Administrator
nole i anchy


Broj poruka : 182
Godina : 30
Location : teniski teren
Datum upisa : 14.06.2008

Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:45 pm

pa ok Smile ako tako mislis, to je tvoje misljenje i ja ga postujem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novak Djokovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Djokovic   Novak Djokovic Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Djokovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» NOVAK DJOKOVIC!!!
» Novak i Adidas!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana i Novak :: Srpski teniseri :: Sve o Novaku Djokovicu-
Skoči na: